Prodejce nových / ojetých vozů

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici Prodejce nových / ojetých vozů.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Horažďovice
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Celý text

Náplň práce

  • prodej nových/ojetých vozů, příslušenství, finančních služeb a pojištění
  • aktivní rozvoj a prohlubování obchodních aktivit
  • péče o nabízené vozy a jejich prezentace

Nabízíme

  • velmi dobré a motivující platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • zajímavé slevy na produkty a služby naší firmy
  • komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • nástup je možný ihned nebo dle dohody na HPP

Očekáváme

  • velmi dobrou úroveň  komunikace včetně schopnosti naslouchání a poskytnutí poradenství zákazníkům
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • obchodního a týmového ducha
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s PC

Další informace na tel. + 420 602 487 859. Vaše životopisy zasílejte na e-mail: info@autospolplus.cz