Automechanik

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici Automechanik.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Horažďovice
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Firemní benefity: slevy na materiál a práci, příspěvek na stravování v místě výkonu práce, 25 dnů dovolené

Celý text

Náplň práce

  • opravy převážně vozidel značky Škoda
  • servisní prohlídky v rámci pravidelné údržby
  • diagnostika vozidel – hledání závad

Nabízíme

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • spravedlivý bonusový systém odměn
  • zázemí prosperující české společnosti
  • systémový rozvoj a podpora v osobním vzdělávání
  • přátelský a týmový kolektiv
  • 25 dní dovolené
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti

Očekáváme

  • vyučen v oboru automechanik, autotronik, autoelektrikář
  • ŘP sk. B
  • férový přístup k práci
  • zodpovědné zacházení se svěřenými hodnotami
  • chuť pracovat a učit se v rámci práce i novým věcem
  • pečlivost, zodpovědnost, loajalita
  • Výhodou: základní znalost práce na PC

Další informace na tel. + 420 602 487 859. Vaše životopisy zasílejte na e-mail: info@autospolplus.cz